Výsledky ročníku 2023
Vyber informace ...
Celkem záznamů:
26
26
Průměrný čas:
27,29
27,29
Nejlepší čas:
22,97
22,97
Nejlepší čas č.1:
22,97
22,97
Nejlepší čas č.2:
21,12
21,12
Nejlepší prostřik:
0.07
0.07
Průměrný prostřik
41,62
41,62
Poměr čas č.1 (LP) / čas č.2 (PP)
8 / 17
8 / 17
Povedené / Nepovedené
26 / 0
26 / 0
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Sněžné | Rychnov nad Kněžnou | 10 | 1x | 10,00 | 22,97 | 22,97 | 29,56 | 22,97 |
![]() | 2. | Trnov | Rychnov nad Kněžnou | 9 | 1x | 9,00 | 23,74 | 24,10 | 23,74 | 23,74 |
![]() | 3. | Havlovice | Trutnov | 8 | 1x | 8,00 | 23,87 | 27,42 | 23,87 | 23,87 |
![]() | 4. | Nahořany B | Náchod | 7 | 1x | 7,00 | 24,17 | 0,00 | 24,17 | 24,17 |
![]() | 5. | Vršovka | Náchod | 7 | 2x | 3,50 | 25,14 | 25,55 | 24,79 | 25,35 |
![]() | 6. | Nahořany A | Náchod | 6 | 1x | 6,00 | 24,27 | 24,06 | 24,27 | 24,27 |
![]() | 7. | Houdkovice | Rychnov nad Kněžnou | 5 | 1x | 5,00 | 24,63 | 23,46 | 24,63 | 24,63 |
![]() | 8. | Záchlumí | Ústí nad Orlicí | 4 | 1x | 4,00 | 24,85 | 24,85 | 21,12 | 24,85 |
![]() | 9. | Výrava | Hradec Králové | 3 | 1x | 3,00 | 25,12 | 25,12 | 24,03 | 25,12 |
![]() | 10. | Semechnice | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 1x | 2,00 | 25,38 | 25,38 | 24,39 | 25,38 |
![]() | - | Plačice | Hradec Králové | 0 | 1x | 0,00 | 26,90 | 25,11 | 26,90 | 26,90 |
![]() | - | Provoz | Rychnov nad Kněžnou | 0 | 1x | 0,00 | 27,45 | 27,45 | 26,03 | 27,45 |
![]() | - | Zálší SPORT | Ústí nad Orlicí | 0 | 1x | 0,00 | 27,49 | 27,49 | 27,36 | 27,49 |
![]() | - | Lukavice | Rychnov nad Kněžnou | 0 | 1x | 0,00 | 27,58 | 25,75 | 27,58 | 27,58 |
![]() | - | Vrbice | Rychnov nad Kněžnou | 0 | 1x | 0,00 | 27,89 | 27,80 | 24,29 | 27,89 |
![]() | - | Lodín | Hradec Králové | 0 | 1x | 0,00 | 31,53 | 31,53 | 23,14 | 31,53 |
![]() | - | Nový Hrádek | Náchod | 0 | 1x | 0,00 | 31,79 | 31,79 | 25,36 | 31,79 |
![]() | - | Bystré | Rychnov nad Kněžnou | 0 | 1x | 0,00 | 33,85 | 33,85 | 31,48 | 33,85 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Vrbice | Rychnov nad Kněžnou | 6 | 1x | 6,00 | 25,51 | 29,43 | 25,51 | 25,51 |
![]() | 2. | Kvasiny | Rychnov nad Kněžnou | 5 | 1x | 5,00 | 26,22 | 27,23 | 26,22 | 26,22 |
![]() | 3. | * Jílovice DKY | bez určení okresu | 4 | 1x | 4,00 | 26,99 | 26,99 | 27,87 | 26,99 |
![]() | 4. | Houdkovice | Rychnov nad Kněžnou | 3 | 1x | 3,00 | 28,46 | 28,46 | 28,53 | 28,46 |
![]() | 5. | Plačice | Hradec Králové | 2 | 1x | 2,00 | 29,39 | 29,39 | 31,26 | 29,39 |
![]() | 6. | * Jílovice | bez určení okresu | 1 | 1x | 1,00 | 30,18 | 34,90 | 30,18 | 30,18 |
![]() | - | Kvasiny DKY | Rychnov nad Kněžnou | 0 | 1x | 0,00 | 30,36 | 999,99 | 30,36 | 30,36 |
![]() | - | Chábory | Rychnov nad Kněžnou | 0 | 1x | 0,00 | 33,83 | 65,45 | 33,83 | 33,83 |
| P | Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
Celkem se účastnilo: 26 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















