Strážov 2026 (Klatovy)
Pohár starosty MěÚ Strážov
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Pošumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | https://sdh.strazov.cz/ |
| Kdy: | 29. 08. 2026 13:00 |
| Kontakt: | Ing. Jan Beneš |
| Telefon: | +420775376395 |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Habartice | Klatovy | 23,62 | 23,34 | 23,62 | 0,28 | |
![]() | 2. | Ostřetice | Klatovy | 25,27 | 24,44 | 25,27 | 0,83 | |
![]() | 3. | Malá Víska | Klatovy | 26,27 | 26,27 | 25,58 | 0,69 | |
![]() | 4. | Nýrsko | Klatovy | 26,66 | 26,66 | 26,22 | 0,44 | |
![]() | 5. | Tupadly | Klatovy | 26,68 | 26,57 | 26,68 | 0,11 | |
![]() | 6. | Dešenice | Klatovy | 27,61 | 27,61 | 26,36 | 1,25 | |
![]() | 7. | Švihov | Klatovy | 29,58 | 29,58 | 28,58 | 1,00 | |
![]() | 8. | Biřkov | Klatovy | 30,14 | 30,14 | 28,74 | 1,40 | |
![]() | 9. | Velenovy | Klatovy | 30,37 | 30,37 | 29,77 | 0,60 | |
![]() | 10. | Červené Poříčí | Klatovy | 31,89 | 31,89 | 29,63 | 2,26 | |
![]() | 11. | Strážov | Klatovy | 73,16 | 57,92 | 58,16 | 0,24 |
Ženy, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Tupadly | Klatovy | 28,73 | 28,73 | 28,14 | 0,59 | |
![]() | 2. | Malá Víska | Klatovy | 30,13 | 30,26 | 29,30 | 0,96 | |
![]() | 3. | Pačejov | Klatovy | 30,26 | 30,26 | 27,63 | 2,63 | |
![]() | 4. | Víteň | Klatovy | 30,72 | 30,72 | 29,60 | 1,12 | |
![]() | 5. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 31,74 | 31,74 | 31,60 | 0,14 | |
![]() | 6. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 33,05 | 33,05 | 30,24 | 2,81 | |
![]() | 7. | Nýrsko | Klatovy | 39,03 | 39,03 | 33,08 | 5,95 | |
![]() | 8. | Vrhaveč | Klatovy | 39,38 | 34,10 | 39,38 | 5,28 | |
![]() | 9. | Biřkov | Klatovy | 40,26 | 40,26 | 38,53 | 1,73 | |
![]() | 10. | Strážov | Klatovy | 43,02 | 43,02 | 42,15 | 0,87 |
Děti-starší, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 22,88 | 45,93 | 22,88 | 23,05 | |
![]() | 2. | Strážov | Klatovy | 25,30 | 49,47 | 25,30 | 24,17 | |
![]() | 3. | Víteň | Klatovy | 25,56 | 25,56 | 26,91 | 1,35 | |
![]() | 4. | Dešenice | Klatovy | 40,52 | 40,52 | 44,26 | 3,74 | |
![]() | 5. | Luby | Klatovy | 58,83 | 58,83 | 59,93 | 1,10 |
Děti-mladší, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 23,22 | 30,40 | 23,22 | 7,18 | |
![]() | 2. | Víteň | Klatovy | 30,60 | 30,60 | 35,19 | 4,59 | |
![]() | 3. | Strážov | Klatovy | 35,94 | 35,94 | 53,81 | 17,87 | |
![]() | 4. | Dehtín | Klatovy | 44,59 | 71,54 | 44,59 | 26,95 | |
![]() | 5. | Luby | Klatovy | 56,98 | 62,90 | 56,98 | 5,92 |
Přípravka, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Strážov | Klatovy | 34,69 | 46,88 | 34,69 | 12,19 | |
![]() | 2. | Luby | Klatovy | 54,77 | 56,14 | 54,77 | 1,37 |
Muži, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Habartice | Klatovy | 23,62 | 24,19 | 23,62 | 0,57 | |
![]() | 2. | Ostřetice | Klatovy | 25,27 | 27,18 | 25,27 | 1,91 | |
![]() | 3. | Malá Víska | Klatovy | 26,27 | 29,18 | 26,27 | 2,91 | |
![]() | 4. | Nýrsko | Klatovy | 26,66 | 26,66 | 43,44 | 16,78 | |
![]() | 5. | Tupadly | Klatovy | 26,68 | 26,68 | NP | 93,32 | |
![]() | 6. | Dešenice | Klatovy | 27,61 | 30,72 | 27,61 | 3,11 | |
![]() | 7. | Švihov | Klatovy | 29,58 | 30,69 | 29,58 | 1,11 | |
![]() | 8. | Biřkov | Klatovy | 30,14 | 30,82 | 30,14 | 0,68 | |
![]() | 9. | Velenovy | Klatovy | 30,37 | 30,37 | 33,28 | 2,91 | |
![]() | 10. | Červené Poříčí | Klatovy | 31,89 | 31,89 | 38,03 | 6,14 | |
![]() | 11. | Strážov | Klatovy | 73,16 | 73,16 | NP | 46,84 |
Ženy, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Tupadly | Klatovy | 28,73 | 28,73 | 29,86 | 1,13 | |
![]() | 2. | Malá Víska | Klatovy | 30,13 | 32,34 | 30,13 | 2,21 | |
![]() | 3. | Pačejov | Klatovy | 30,26 | 33,15 | 30,26 | 2,89 | |
![]() | 4. | Víteň | Klatovy | 30,72 | 30,72 | 41,84 | 11,12 | |
![]() | 5. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 31,74 | 43,02 | 31,74 | 11,28 | |
![]() | 6. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 33,05 | 36,77 | 33,05 | 3,72 | |
![]() | 7. | Nýrsko | Klatovy | 39,03 | 46,88 | 39,03 | 7,85 | |
![]() | 8. | Vrhaveč | Klatovy | 39,38 | 41,15 | 39,38 | 1,77 | |
![]() | 9. | Biřkov | Klatovy | 40,26 | 40,26 | 49,01 | 8,75 | |
![]() | 10. | Strážov | Klatovy | 43,02 | NP | 43,02 | 76,98 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bučí | Plzeň-sever | 17,13 | 16,84 | 17,13 | 2008/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Poděvousy | Domažlice | 17,31 | 16,90 | 17,31 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Poděvousy | Domažlice | 17,89 | 17,51 | 17,89 | 2008/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bučí | Plzeň-sever | 17,61 | 17,98 | 17,98 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dehtín | Klatovy | 17,42 | 18,00 | 18,00 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,02 | 17,94 | 18,02 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,01 | 18,08 | 18,08 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hradec | Plzeň-jih | 18,28 | 18,17 | 18,28 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,33 | 17,66 | 18,33 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chotíkov | Plzeň-sever | 18,40 | 19,14 | 19,14 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 19,36 | 19,23 | 19,36 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Poděvousy | Domažlice | 18,68 | 19,52 | 19,52 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Štítary | Domažlice | 19,89 | 19,58 | 19,89 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Strýčkovice | Domažlice | 18,37 | 19,94 | 19,94 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 19,97 | 19,59 | 19,97 | 2008/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bučí | Plzeň-sever | 20,06 | 19,75 | 20,06 | 2005/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Strýčkovice | Domažlice | 20,12 | 19,07 | 20,12 | 2008/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mrtník | Plzeň-sever | 19,95 | 20,19 | 20,19 | 2008/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Seč | Plzeň-jih | 18,72 | 20,54 | 20,54 | 2008/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Seč | Plzeň-jih | 20,68 | 19,94 | 20,68 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 20,32 | 20,76 | 20,76 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 21,28 | 17,94 | 21,28 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Úherce | Plzeň-sever | 21,92 | 19,74 | 21,92 | 2005/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chotíkov | Plzeň-sever | 22,12 | 20,90 | 22,12 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Poděvousy | Domažlice | 22,24 | 22,26 | 22,26 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Strážov | Klatovy | 22,29 | 21,40 | 22,29 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Štěpánovice | Klatovy | 22,65 | 21,92 | 22,65 | 2008/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mrtník | Plzeň-sever | 23,17 | 22,33 | 23,17 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Želčany | Plzeň-jih | 19,45 | 24,06 | 24,06 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Holoubkov | Rokycany | 26,61 | 26,35 | 26,61 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu









